Home / Oferta / Markizy

Markizy na tarasy i balkony

Markizy oferowane przez naszą firmę to produkty najwyższej jakości renomowanej firmy markilux, które cechuje ponadczasowy design.
Astron design oferuje markizy o najwyższym standardzie z pełną automatyką , tj. sterowaniem elektrycznym z czujnikami wiatru, słońca i deszczu.
Nowoczesność i klasyka łączą się w idealny produkt dla Twojego domu. Dlatego motywem przewodnim markilux jest orientacja na nowoczesną architekturę i design. Granice między wnętrzami i powierzchniami zewnętrznymi coraz bardziej się zacierają, dlatego systemy zacienień odgrywają coraz większą rolę. Ich zadaniem jest łączenie budynków i ogrodów w harmonijne formy i kolory.


więcej

Markizy do ogrodów ziomwych

Oferowane przez nas markizy Markilux do ogrodów zimowych dzięki kształtom profilu kasety i kwadratowym szyom prowadząym są harmonicznie zintegrowane i dopasowują się idealnie do profilu ogrodu zimowego Zaokrąglony profil czołowy tworzy po rozwinięciu jedną całość z szynami.
Dzięki szczególnie stabilnej konstrukcji markizy za pomocą pojedynczego elementu i jednego poszycia, dobrze zacieniane mogą być także duże powierzchnie do 36 m². Uchwyty z opatentowanym systemem clip do prostego, bezproblemowego montażu markizy.
Dla zapewnienia szczególnie dużej stabilności wiatrowej markiza dostępna jest z systemem tracfix. Poszycie przytrzymywane jest w prowadnicach przez rodzaj zamka błyskawicznego, dzięki czemu jest mniej narażone na podmuchy wiatru.


więcej

Markiza pergola

Pergola o ochrona przed słońcem i warunkami pogodowymi - tylko w towarzystwie pergoli markilux. System markizowy na wąskich kolumnach i bocznych szynach prowadzących rzuci cień do 6m wysięgu. I przy tym pergola przeciwstawi się wiatrowi i warunkom pogodowym do siły wiatru 6 (klasa odporności na wiatr 3). Dzięki mnogości opcji oświetlenia i wariantami kolumn, można dowolnie kreować ulubione miejsce na wolnym powietrzu.
Niezależnie jak mocno świeci słońce albo skąd wieje wiatr: z pergolą markilux, wypoczynek zapewniony.


więcej

Dodatkowe wyposażenie markiz


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Markilux to wyjątkowe, innowacyjne, nowoczesne, ponadczasowe i idealne markizy. Orientacja firmy na nowoczesną architekturę i design doskonale wpisuje się w ofertę naszej firmy.

Markizy, Pergole, Markizy wolnostojące, Markizy na balokony, Markizy na tarasy, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE