Home / Oferta / Markizy / Markizy na tarasy i balkony

Markizy kasetowe

Markizy kasetowe to rozwiązanie, w którym cała markiza po zamknięciu chowa się w jej obudowie czyli w kasecie. W przypadku oferowanych przez nas markiz kaseta staje się częścią designerskiej konstrukcji podkreślającej dany typ i charakter markizy.
Kolejną jej cechą jest całkowita ochrona kasety od warunków atmosferycznych, takich jak wiatr czy warunki pogodowe.

Wzory markiz kasetowych

Markizy półkasetowe

Markizy półkasetowe to wyjątkowe rozwiązania pod względem designu, Każdy z tych modeli został nagrodzony specjalnymi wyróżnieniami potwierdzających ich jakość, wzornictwo i innowacyjność.
Piękne formy podkreślają urok miejsca, który zacieniają i naprawdę trudno oprzeć się ich pięknemu wzornictwu. Markizy półkasetowe łączą ze sobą zarówno wyjątkowy wygląd wraz z ich funkcjonalnością.

Wzory markiz półkasetowych

Markizy otwarte

Markizy otwarte to doskonałe rozwiązanie wtedy, gdy markiza jest podwieszona pod sufitem balkonu, na ścianie budynku pod dachem tak, aby warunki pogodowe nie wpływały bezpośrednio na zwiniętą markizę. Mimo tak klasycznej i prostej konstrukcji markizy markilux to wyjątkowe kształty docenione przez klientów, ale także między innymi przez red dot design

Wzory markiz otwartych


 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Najpiękniejszy cień na świecie dzięki markizom markilux stosowanym na balkony i na tarasy. Róznego rodzaju rozwiązania od nowoczesnych - markiz kasetowych po półkasetowe lub otwarte markizy klasyczne.

Desinerskie markizy na balkony i tarasy formy markilux, markizy kasetowe, markizy półkasetowe, markizy otwarte, markizy boczne
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE