Home / Oferta / Markizy / Markizy do ogrodów zimowych

Markizy pod zadaszenia szklane.

Zadaszenia ze szkła wymagają skutecznej ochrony przed słońcem w okresie letnim. Są dobrze chronione przed brudem i wilgocią pod szklanym dachem. Jednak markiza ma znacznie więcej do zaoferowania. Specjalne elastyczne sprężyny nadają się szczególnie dobrze do poszycia markizy. To nie tylko wygląda dobrze, osłona jest również mniej podatna na odgłosy wiatru. Zoptymalizowane ślizgi cofające zapewniają również bardzo cichą pracę markizy. Markilux 779/879 zachwyca swoim eleganckim wyglądem. Wieczorem swobodnie łączony system świetlny składający się z reflektorów LED i linii LED przekształca patio w krainę z atmosferycznymi światłami.

Markizy serii 700

Kwadratowa. Praktyczna. Mała. Nad wyraz kompaktowa, kwadratowa, pełna kaseta markilux 770 o wymiarach 125 x x125. Typ 770 to bardzo ciacha markiza na szkło. Dla rozwiązań na duże powierzchnie, markiza może składać się z 2, a nawet 3 pól sterowanych za pomocą silników.

Markizy serii 800

Markizy serii 870 i 870 to kwadratowe przeciwieństwo markiz serii 700. Bardzo mała średnica 130mm, zapewnia poszyciu pełną ochronę.
Wszystkie te rozwiązania mogą zawierać dodatki jak markizy boczne, promienniki ciepła, czy oświetlenie LED.

 

Astron Design - Nowoczesne Aranżacje Okien
Zapraszamy: pon.-pt. 09.00- 17.00; sob. 10.00-14.00
Home | O firmie | Oferta | Kontakt |
    
 


Duże powierzchnie szklane ogordów zimowych podczas słonecznych dni to powodują wzrost temperatury wewnąrz. Rozwiązaniem są markizy do ogrodów zimowych proponowane przez nas w ofercie firmy markilux.

Markizy do ogrodów zimowych, markizy ogrodowe,
 
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE